Субота, 17.11.2018, 03:04
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Wyższa Szkoła Społeczno - Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie

Вища Суспільно-Природнича Школа ім. Вінцента Поля в Любліні

Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля в Любліні (WSSP - Wyższa Szkoła Społeczno - Przyrodnicza im. Wincenta Pola w Lublinie) - це вищий навчальний заклад, який діє на підставі рішення Міністра національної освіти від 12 липня 2000 р. (DNS - 1-0145-396-/Eko/2000). Вищий навчальний заклад зареєстрований в Реєстрі Міністра науки і вищої освіти Польщі за номером 186.

Вуз виник з думкою про всіх тих, хто прагне реалізувати свою професійну мету і матеріалізувати свої захоплення. Ми навчаємо в системі денного і заочного навчання на трьох рівнях освіти: магістерському, ліценціатському і післядипломному. У нас працюють висококваліфіковані кадри. Заняття проводяться в одному з найсучасніших в Польщі наукових об'єктів.

У розпорядженні студентів актовий зал на 200 чоловік,
кабінети фізіотерапії, кінезіотерапії, косметики, біомеханіки, масажу,
хімічна лабораторія, наукові аудиторії туризму, готельної справи,
гастрономії, географії і інформатики. У будинку вузу знаходяться
рекреаційні зали: тренажерний зал, зали для аеробіки і гімнастики,
спортзали для виконання загальнорозвиваючих вправ. Наші студенти мають також можливість відвідувати критий басейн і павільйон для спортивних ігор.

Ми маємо свою комп'ютерну мережу, яка базується на
найсучасніших системах з постійним супутниковим і радіо доступом до Інтернету, користуватися яким можна у будь-якому місці вузу. Частина приміщень оснащена найсучаснішими системами кондиціонування і моніторингу. Для задоволення потреб жителів регіону і студентів факультету фізіотерапії в 2010 році був введений в дію сучасний Академічний центр фізіотерапії.

Крім того, студенти можуть користуватися багатими
фондами бібліотеки Вищої суспільно-природничої школи ім. Вінцента Поля (понад 20 000 томів). У приміщенні нашого вузу знаходиться також сучасний тренажерний зал, спортивно-оздоровчі зали, затишне кафе. До послуг викладачів і студентів - паркінг на більш ніж 120 автомобілів.
           Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля в Любліні розташована на перехресті головних комунікаційних артерій міста. Завдяки цьому студенти мають зручний під'їзд як засобами міського транспорту, так і легковими автомобілями. Студенти нашого вузу мають можливість вчитися і відпочивати в Освітньо-рекреаційному центрі "Зелена Школа" в Пьотравіні на березі Вісли, розташованому у відстані 60 км від Любліна і близько 15 км від мальовничого містечка Казімєж Дольни, на території Вжеловецького ландшафтного парку. Одночасно може тут комфортно відпочивати близько 50 чоловік .

Фізіотерапія
      Фізіотерапія – це медична професія, яка полягає у надаванні комплексних медичних послуг з покращення, профілактики та реабілітації.

      Під час навчання студенти Фізіотерапії здобувають уміння відновляти оптимальну рухову активність у сфері підбору відповідних фізіотерапевтичних процедур, пристосованих для тривалих несправностей та cиндромів. Програма навчання зі спеціальності Фізіотерапія дотримується вимог Міністерства науки і вищої освіти, а також директив Світової конфедерації фізіотерапії (WCPT). Поряд з предметами професійного і cпеціалізованого навчання наш ВНЗ реалізує 30% загальної кількості занять у формі факультативних модулів. Під час навчання студенти засвоюють м.ін. уміння у сфері сучасних форм мануальної терапії (Kinesiotaping), біологічної віднови у спорті (Спортивний масаж, Харчування у спорті, Релаксаційні техніки). З метою збільшити шанси наших випускників на ринку праці ВСПШ організує під час навчання сертифіковані курси з сучасних методів фізіотерапії. Студенти мають також можливість брати участь у інших, обраних собою заняттях з інших споріднених спеціальностей, але також у заняттях англійською мовою та навчанні і стажуваннях в вищих навчальних закладах за кордоном в рамках програми Еразмус.

      Наш ВНЗ має свій Академічний центр фізіотерапії, який діє на основі контракту з Національним фондом здоров’я (NFZ). Обладнаний найновішою діагностичною і реабілітаційною апаратурою центр відіграє роль місця для клінічних занять і студентської практики, а також є місцем наукових досліджень.
      Випускник підготований працювати у публічних і непублічних пунктах медичної допомоги, реабілітаційних та спортивних центрах, санаторіях, кабінетах біологічної віднови, кабінетах масажу, a також працювати в рамках власної підприємницької діяльності.

Англійська Філологія

     Англійська Філологія є спеціальністю, яка дозволяє не лише здобути вміння вільно володіти мовою, але також пізнати історію і культуру англосаскського мовного простору.

     Випускники Англійської Філології на ліценціатському рівні отримують гуманітарну освіту у сфері історії, літератури, культури країн англійського мовного простору, а також знання з теорії літератури і мовознавства. Програма навчання дозволяє не лише практично оволодіти іноземною мовою, але крім того зазнайомитися з його науково-граматичним описом, вживанням у художній та фаховій літературах, а також краєзнавчий, побутовий та культурний фони. Програму навчання Англійської Філології опрацьовано, спираючися на новітні концепії, підготовуючи студентів, щоб вміли справлятися з викликами сучасного ринку праці. Випускник здобуває міждисциплінарні компетенції, які дозволяють використати знання у різних галузях науки та суспільного життя. Для студентів, які бажають здобути вчительські кваліфікації, наш ВНЗ підготував паралельні до навчання педагогічні кваліфікаційні курси, у рамках яких студенти реалізують розбудований блок педагогічно-методичних занять. Студенти мають також можливість брати участь у інших, обраних собою заняттях з інших споріднених спеціальностей, але також у заняттях англійською мовою та навчанню і стажуваннях в вищих навчальних закладах за кордоном в рамках програми Еразмус.

     Випускники компетентні працевлаштуватися в дипломатичних представництвах, інституціях місцевого самоврядування і культурних закладах. Здобуте філологічне уміння дозволить випускникам працювати у видавництвах, редакціях журналів, ЗМІ та підприємствах, які займаються зв’язками з громадськістю (PR). Випускники знайдуть також працю у початкових та середніх школах, інституціях, які проводять спеціалістичні курси, у туристичних організаціях, а також як перекл.

Іберійська Філологія

     Іберійська Філологія є спеціальністю, яка дозволяє не лише здобути вміння вільно володіти іспанською та португальською мовами, але також пізнати чарівну культуру різних країн.
      Студенти отримують знання у сфері історії, літератури, культури країн іберійського мовного простору, а також знання з теорії літератури і мовознавства. Крім того вони добре вивчають обрану собою третю іноземну мову. Студенти мають можливість вивчення іспанської та португальської мов на рівні, який дозволить вільно оволодіти обидві мови. Випускник отримає міждисциплінарні компетенції, які дозволять йому використати знання у різних галузях науки та суспільного життя. З метою збільшити шанси наших випускників на ринку праці програма навчання, поряд з класичними, вміщує предмети, які дозволяють студентам здобути уміння у сфері ділового перекладу і вивчення спеціалістичної правової і економічної лексики, а також мови сучасних іспанських та португальських ЗМІ. Для студентів, які бажають здобути вчительську освіту, наш ВНЗ підготував паралельні до навчання педагогічні кваліфікаційні курси, у рамках яких студенти реалізують розбудований блок педагогічно-методичних занять. Студенти мають також можливість навчатися і стажуватись в вищих навчальних закладах за кордоном в рамках програми Еразмус.
      Іспанія – один з головних інвесторів у Польщі, а наші торгівельні і культурні контакти з країнами Латинської Америки інтенсивно розвиваються. Тому необхінді професіональні іберисти – знавці мови та культури. Випускники підготовлені, щоб працювати у дипломатичних представництвах, видавництвах, редакціях журналів, ЗМІ, як перекладач, а також організатор і популяризатор культури іберійських країн. Випускники зможуть також знайти працю у початкових та середніх школах, а також у інституціях, які проводять спеціалістичні курси.

Косметологія

Метою навчання по спеціальності Косметологія у нашому ВНЗ є пізготовка кваліфікованих спеціалістів у сфері косметології, які оволодіють широким мериторичним і пракничним знанням у сфері медичних наук, а особливо у сфері сучасної косметології, яке дозволить їм виконувати косметичні поцедури, обирати відповідню косметику, вказувати її застосування, спираючися на фармакологічному знанню.

     У дидактичній оферті пропонуємо предмети необхінді у праці майбутнього косметолога, а також єдині у своєму роді предмети по спеціальностях (нпр. таласотерапія). Найбільшу увагу присвячуємо практичним заняттям, які складають найважливішу ланку верифікації отриманого теоретичного знання та його використання у наступній професійній діяльності. У зв’язку з вище наведеним практичні заняття починаємо вже у першому семестрі. Щоб активізувати студентів до саморозвитку і заснування своєї підприємницької діяльності наш ВНЗ підготував широку пропозицію косметичних курсів та презантацій (м.ін. по візажу, стилізації нігтів, масажу і інших), яких ведуть найкращі спеціалісти реномованих косметичних фірм. Студенти мають можливість брати участь у заняттях англійською мовою та виїжджати на навчання, стажування і професійну практику до вищих навчальних закладів за кордоном в рамках програми Еразмус.
Дидактичні заняття ведуться у добре обладнаних кабінетах і спеціалістичних майстернях.

     Випускники нашого ВНЗ можуть працевлаштуватися у косметичних кабінетах, салонах біологічної віднови, лабораторіях та косметичних відділах аптек, а також у підприємствах, які займаються продукцією і дистрибуцією спеціалістичної косметики для косметичного сектора, SPA та медичної косметології. Здобуте знання, уміння та компетенції дозволять їм самостійно огранізувати косметичний кабінет і керувати ним.

 
 Спеціальна педегогіка
- Олігофренопедагогіка з едукацією про здоров’я
- Олігофренопедагогіка з каністерапією

     Метою навчання студентів зі спеціальності Спеціальна педагогіка у нашому ВНЗ є підготовка спеціалістів, які розумітимуть соціальну вартість своєї праці і характеризуватимуться спеціальним підходом відносно осіб, які відстають від психофізичної та соціальної норм.
      Випускники отримують широке знання у сфері медицини, психології, спеціальної педагогіки, реабілітації і терапії, яка стосується правил розвитку людини, соціальних девіацій, навчальних, реабілітаційних та терапевтичних можливостей осіб з неповносправностями і соціально непристосованих. Випускники диспонують також умінням у сфері спеціальності, яка відповідає видові спеціального осередка, aбо відхилення від норми. Під час навчання студенти вивчають методи стимулювання, удосконалювання, терапії і навчання адекватного до психофізичних можливостей одиниць відхилених від норми. Крім того вони вивчать, як раціонально організувати реабілітаційну та освітню опіку, але також випрацюють у собі пізнавальну і дослідницьку проникливість і велику відповідальність за організований собою дидактично-виховний процес. Головну увагу присвячуємо практичним заняттям, які складають найважливішу ланку у верифікації отриманого теоретичного знання. Студенти мають також можливість брати участь у інших, обраних собою заняттях з інших споріднених спеціальностей, але також у заняттях англійською мовою та навчанні і стажуваннях в вищих навчальних закладах за кордоном в рамках програми Еразмус.
      Випускники працевлаштуватимуться у початкових школах і гімназіях, у тому числі спеціалізованих дитячих будинках-інтернатах, центрах культури, клубах, бурсах, інтернатах, а також дитячих таборах організованих школами, підприємствами і соціальними організаціями, профілакторіях та пунктах едукації та ревалідації осіб з неповносправностями.


Туризм і Рекреація

- Готельна справа і гастрономія
- Організація і менеджмент у туризмі і рекреації
- Оздоровчий туризм

     Туризм є надзвичайно міждисциплінарною і динамічною галуззю. Він тісно пов’язаний з іншими секторами економіки і впливає на них. Визнаний однією з ключових царин економіки, з огляду на динаміку розвитку а також кількості працевлаштованих осіб, становить одну зі спеціальностей з найбільшим обсягом та розрізом працевлаштування.

     Навчання по спеціальності Туризм і Рекреація дає студентам ретельне і широке природниче, соціальне, економічне та організаційно-правове знання, а також практичні уміння, які дозваляють вести професійну діяльність у сфері туризму, рекреації та готельного господарства. Міждисциплінарний характер спеціальності дозволяє здобути всебічне знання у багатьох царинах, завдяки чому випускники нашого ВНЗ стають професіоналами по спеціальності Туризм і Рекреація. Випускник добре підготовлений, щоб вести свою підприємницьку діяльність, досліджувати туристичний ринок, планувати розвиток туризму і креативно вирішувати проблеми. Особливу увагу присвячено навчанню іноземних мов і практичним заняттям, які складають найважливішу ланку у верифікації теоретичного знання. Студенти мають також можливість брати участь у інших, обраних собою заняттях з інших споріднених спеціальностей, але також у заняттях англійською мовою та навчанню і стажуваннях в вищих навчальних закладах за кордоном в рамках програми Еразмус.

     У рамках реалізування занять, що виникають з програми, студенти беруть участь у знаменитих туристичних виставках у Польщі, м.ін. у Познані, Варшаві, але також за кордоном – м.ін. у Берліні (ITB Berlin).

     У випускників широкі професійні перспективи на керівничих і оперативних посадах у таких підприємствах як: б’юро подорожей, готель, гастрономічний пункт, спортивний осередок, осередок відпочинку і рекреації, а також в державної адміністрації, адміністрації місцевих самоврядувань та соціальних організаціях. Крім того вони підготовлені вести індивідуальну підприємницьку діяльність.


Фізичне виховання

     Вищу суспільно-природничу школу визнають „ВНЗ cприятливим для спорту”, тому що дає шанс студентам, для яких спорт – це зацікавлення, а нерідко професія. Наш ВНЗ спеціалізується в індивідуальній формі навчання спортсменів, які відвідують тренінги і беруть участь у змаганнях. Одночасно дає шанс вчитися і тренуватися з чемпіонами Польщі, Європи і світу.
     Головною метою навчання зі спеціальності Фізичне виховання є підготовлення кваліфікованих спеціалістів у сфері фізичного виховання, які матимуть широкі теоретичні знання, що стосується наук про фізкультуру, а також практичні вміння креативно вирішувати проблеми у сфері фізичного виховання, спорту та промоції здоров’я. Випускник уміє раціонально впливати на фізичний та моторний розвитки, розвиток здоров’я, а з допомогою педагогічних засобів уміє впливати на психічний і суспільний розвитки. Студенти мають також можливість брати участь у інших, обраних собою заняттях з інших споріднених спеціальностей, але також у заняттях англійською мовою та навчанні і стажуваннях в вищих навчальних закладах за кордоном в рамках програми Еразмус. З метою покращення перспективи працевлаштування наших випускників школа організовує курси, які дозволяють отримати звання інструктора або судді для обраного виду спорту. Навчання створює широкі можливості покращувати знання і уміння через діяльність у спортивних секціях (KU AZS WSSP). Студенти неодноразово здобували трофеї, презентуючи наш ВНЗ під час Академічних чемпіонатів Польщі та Європи, що стало для них підставою для отримання ректорської та міністерської стипендії з огляду на видатні досягнення у спорті.
      Випускник підготований, щоб працювати м.ін. у початкових школах, освітніх установах, соціальних організаціях та органах місцевого самоврядування пов’язаних з фізкультурою, спортивних клубах, рекреаційних центрах та центрах біологічного відновлення, власних формах підприємницької діяльності (нпр. особистий тренер, інструктор спорту ітп.).


ПУБЛІЧНЕ ЗДОРОВ’Я
- АСИСТЕНТ СТОМАТОЛОГА

     Метою навчання зі спеціальності Публічне здоров’я є підготовлення кваліфікованих спеціалістів у сфері публічного здоров’я, які матимуть широке теоретичне знання у сфері суспільних і медичних наук, а також практичне уміння формулювати та вирішувати проблеми у сфері охорони та промоції здоров’я.
     Поєднання теоретичного і практичного знання разом з ідеєю публічної відповідальності за здоров’я дозволить випускникам вільно рухатися у проблемах сфери публічного здоров’я, в тому числі соціальної допомоги. Засвоєне знання дозволить випускникам зробити професійну кар’єру на керівничих посадах у відділеннях соціальної допомоги. Випускники знатимуть, як користуватися законом у сфері здоров’я, проводити контролі, оцінювати санітарно-епідеміологічний стан середовища, а також вирішувати проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Студенти спеціальності Публічне здоров’я оволодіють знанням у сфері промоції здоров’я, ідентифікації проблем зі здоров’ям і знатимуть, як пов’язувати їх з діями медичної допомоги. Вони володітимуть всебічним знанням у сфері права, економіки, медицини, а також промоції здоров’я, медичної політики держав ЄС, менеджменту ітп. Для студентів передбачено можливість обирати ряд спеціалізованих предметів, м.ін. економіку здоров’я, медичну статистику, системи оцінювання праці чи охорона здоров’я працюючих.
      Студенти мають також можливість брати участь у інших, обраних собою заняттях з інших споріднених спеціальностей, але також у заняттях англійською мовою та навчанні і стажуваннях в вищих навчальних закладах за кордоном в рамках програми Еразмус.
      Засвоєні знання, уміння та компетенції дозволять випускникам займати керівничі посади у закладах медичної допомоги, реалізувати медичні послуги та виконувати різні функції пов’язані з промуванням і охороною здоров’я в державних, соціальних і приватних установах, та установах місцевого самоврядування.

Вартість навчання:


 

Перелік необхідних документів:

  •   Анкета абітурієнта з власним підписом;
  •   Атестат зрілості та додаток перекладений на польську мову присяжним перекладачем Республіки Польща, засвідчений "Апостелем";
  •   Ксерокопія закордонного паспорта завірена нотаріально;
  •   Ксерокопія "Карти Поляка" завірена нотаріально, при її наявності;
  •   Підтвердження оплати вступного внеску від 100 до 300 злотих в залежності від обраної спеціальності;
  • Підтвердження оплати за 1й семестр навчання;
  •   Вступний внесок 200 євро - стосується закордонних громадян які хочуть навчатись в англійській мові;
  •   Чотири фотографії розміром 35мм х 45мм;
  •   Медична довідка форми У086 ( обов`язково вказати що немає протипоказань на навчання по обраній спеціальності) перекладена на польську мову.

 

Переглядів: 6664 | Теги: магістр в польщі, освіта в польщі, бакалавр в Польщі, навчання англійською, косметолог, Іспанська, філологія | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz