Субота, 17.11.2018, 04:15
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Чим Wyzsza Szkola Informatyki i Zarzadzania відрізняється від інших ВНЗ в Польщі?

Інформатичні сертифікати
 

Студенти нашого Університету протягом навчання можуть отримати інформатичнісертифікати фірм - світових лідерів в інформатиці, зокрема: ІВМ,
Microsoft, Novell, Cisco Systems, ECDL.

Мовні сертифікати

Центр іноземних мов УІТМ є екзаменаційним центром THE EUROPEAN LANGUAGE
CERTIFICATES (TELC). Сертифікати TELC визнаються у всіх країнах Європейського Союзу. А також є екзаменаційним центром LONDON CHAMBER OF COMMERCE AND INDUSTRY EXAMINACION BOARD (LCCIEB) - центр проводить екзамени з ділових та інформаційних мов. Сертифікати визнаються у цілому світі. Спеціальна пропозиція від 2002 року передбачає поглиблене вивчення іноземної мови - 10 годин щотижня!

Державна та закордонна практи

в країнах Європейського Союзу та Сполучених Штатах Америки. Практика триває від 3 до 18 місяців. Найкращий професорсько-викладацький колектив ВНЗ США та країн Європейського Союзу. Також багато молоді після закінчення УІТМ з успіхом працюють в польських та закордонних фірмах.

Стипендіальна система

УІТМ є одним з небагатьох університетів в Польщі, який призначає наукові стипендії на денній формі навчання. Ці стипендії становлять форму матеріальної винагороди, яка надається студентам за результати в навчанні і активну участь в науковому житті Університету.

Інфраструктура

21.000 м2 навчальної і допоміжної площі з сучасним оснащенням (аудиторія на 300 осіб, 12 залів для лекцій, 3 великі комп'ютерні лабораторії на 110, 90 та 70 робочих місць, 3 Інтернет-кафе, 12 малих комп'ютерних лабораторій, бібліотека, читальний зал, Студентський Клуб - місце відпочинку та студентських вечірок, площею близько 400м2) та сучасний спорткомплекс. УІТМ, як один з небагатьох ВНЗ, має спеціалізовані комп'ютерні лабораторії компаній Cisco Systems та Sun Microsystem.
 
Напрямки навчання

Вартість навчання: Комплект документів для навчання на бакалавра та інженера включає:

 

 

Переглядів: 5877 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz