Субота, 17.11.2018, 04:04
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

  

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu / RADOM ACADEMY OF EKONOMICS
Академія Економіки в Радомі є найбільшим недержавним вузом, який динамічно розвивається  в Радомському регіоні.
Місією Академії Економіки є створення кваліфікованих менеджерів для бізнесу, адміністрації та громадських організацій, здатних готувати і реалізувати ефективні ділові проекти.
Академія, виконуючи свою освітню діяльність, прагне до виховання студентів у дусі поваги прав людини, патріотизму, демократії і відповідальності за добробут суспільства і держави.
Високий рівень навчання - це найважливіший пріоритет Академії Економіки в Радомі. На наш погляд, найкраще про це свідчать успіхи студентів і високі оцінки від державних органів, створених для оцінювання якості освіти у вищих навчальних закладах.
 
Надзвичайно важливим є той факт, що Академія Економіки має позитивну оцінку Польської Акредитаційної Комісії на всіх контрольованих напрямках.
Польська Акредитаційна Комісія - це єдина установа в країні, яке надійно оцінює якість і ефективність освіти, порядок і умови функціонування вищих навчальних закладів. До складу комісії входять найвидатніші експерти в цій галузі, які призначаються академічною спільнотою.
Польська Акредитаційна Комісія була створена 1 січня 2002 року відповідно до закону від 20 липня 2001 р. Кожний вищий навчальний заклад повинен обов'язково пройти оцінку Польської Акредитаційної Комісії, а її негативна оцінка зобов'язує Міністра Науки і Вищої Освіти Польщі для прийняття рішення про анулювання або призупинення права на навчання на даному факультеті.
Перш ніж прийняти рішення який ВНЗ обрати, варто перевірити оцінки контролю ПАК. Зробити це можна, відвідавши сайт www.pka.edu.pl
Студенти є найкращою візитною карткою будь-якого вузу. В Академії Економіки студенти завжди знаходяться на першому плані. Уважна турбота, якою ми їх оточуємо, в поєднанні з унікальними програмами підтримки талантів і високим рівнем викладання показує численні успіхи наших студентів як на регіональному, так і національному рівні.
 
Студенти Академії Економіки від 7 років перемагають в регіональному конкурсі на найвидатнішого студента - Primus Inter Pares. Наші студенти отримують також величезні успіхи в масштабах країни. Конкурс "PRIMUS INTER PARES є одним з найсерйозніших заходів в студентському середовищі Польщі. Проводиться з середини шістдесятих років XX століття і організований Союзом Польських Студентів під патронажем Президента РП.
Також варто згадати про особливу відміну якою є стипендії Міністра Науки і Вищої Освіти (МНіВО). Академія Економіки займає вже кілька років перше місце в Польщі серед недержавних вузів за кількістю учнів в них cтипендиатів МНіВО і високе місце в рейтингу всіх державних і недержавних вузів в країни. Стипендії Міністра Науки і Вищої Освіти - це особлива нагорода за видатні наукові досягнення. Щорічно присуджуються видатним студентам, які проявляють активну наукову діяльність. При цьому враховуються перш за все хороші результати в навчанні, стажування або закінчення курсів, що не входять в програму навчання, сертифікати, що підтверджують знання іноземних мов, а також стипендії та стажування, пройдені за кордоном.
Престиж не повинен бути дорогим. Плата за навчання в Академії Економіки в Радомі одна з найнижчих в Польщі. Існує також можливість розкласти її на зручні платежі. Ми відкриті для молодих людей, які бажають навчатися і розвиватися.
Варто пам'ятати, що кожен студент може вчитися паралельно на іншому напрямку, тільки за 50% ціни.
Бакалаврат - Оплата:
  Спеціальність Адміністрація - 1750 PLN / семестр
  Спеціальність Педагогіка - 1750 PLN / семестр
  Спеціальність Журналістика та суспільна комунікація - 1750 PLN / семестр
  Спеціальність Міжнародні відносини - 1750 PLN / семестр
  Спеціальність Внутрішня безпека - 1750 PLN / семестр
  Спеціальність Економіка - 1750 PLN / семестр
  Спеціальність Управління - 1750 PLN / семестр
  Спеціальність Криміналістика - 1750 PLN / семестр
  Спеціальність Психологія - 1750 PLN / семестр
  400 PLN додаткова оплата
  100 PLN реєстраційний внесок
 
Інженерне навчання - Оплата:
  Спеціальність Інформатика - 1850 PLN / семестр
  400 PLN додаткова оплата
  100 PLN реєстраційний внесок
 
Магістратура - Оплата:
  спеціальність Адміністрація
  Випускники АЕ - I семестр - 1500 PLN; II, III, IV семестр - 1900 PLN
  Кандидати з дипломом інших вузів - 1900PLN / семестр
 
  спеціальність Педагогіка
  Випускники АЕ - I семестр - 1500 PLN; II, III, IV семестр - 1900 PLN
  Кандидати з дипломом інших вузів - 1900PLN / семестр
 
  Спеціальність Внутрішня безпека
  Випускники АЕ - I семестр - 1500 PLN; II, III, IV семестр - 1900 PLN
  Кандидати з дипломом інших вузів - 1900PLN / семестр
  200 PLN додаткова оплата
  Оплата за навчання I і II ступеня можна розкласти на 5 внесків в кожному семестрі!

Слід взяти до уваги той факт, що відразу після надання документів та отримання рішення про зарахування Ви можете подати заявку на стипендію. Академія Економіки в Радомі пропонує на вибір сім видів фінансової допомоги, на яку призначають понад два мільйони злотих щорічно. Половина студентів АЕ використовує матеріальну допомогу в рамках стипендії, а багато хто вчиться безкоштовно, без будь-яких оплат.
Ми розуміємо, що відсутність знання польської мови, може бути бар'єром, який зупиняє багатьох молодих людей почати навчання в Польщі. Академія Економіки в Радомі пропонує інтенсивну підготовку мови у вигляді канікулярних курсів. Для осіб, що вдосконалюють свої мовні навички, заняття здійснюються також і під час першого періоду навчання у вузі.
Заняття здійснюються на всіх рівнях і включають в себе не тільки мовні навички, а й елементи польської культури, звичаїв і специфіки життя в повсякденності.
Багато студентів, які приїжджають до нас на навчання - це дуже молоді люди. Ми знаємо, що їх вхід в нове середовище, особливо в іншій країні, може нести за собою як психологічні проблеми, так і проблеми пов'язані з щоденним функціонуванням. Академія Економіки реалізує спеціальну програму опіки над іноземними студентами, яка дозволяє їм без проблем асимілюватися.
Академія Економіки не залишається байдужою до потреб наших підопічних. Спеціально навчені співробітники вузу допомагають вирішити всі проблеми, які можуть виникнути як на етапі подачі заяви на навчання, так і під час їх навчання у вузі.
Ми пропонуємо всебічну допомогу, зокрема:
- допомога для отримання візи
- комплексну допомогу в пошуках житла.
Ми пропонуємо як місця в гуртожитках, так і в спеціально відібраних приватних квартирах.
- консультації в галузі медичного страхування
- комплексну медичну допомогу.
Ми маємо власну поліклінікою, а також приділяємо інформацію де краще скористатися послугами фахівців в інших медичних центрах.
- з усіх питань, пов'язаних з повсякденною діяльністю
 
Відповідно до польського законодавства, більшість іноземних студентів повинні отримати візу до початку навчання у вузі. Спеціально навчені співробітники Академії Економіки проведуть Вас через необхідний для отримання візи процес таким чином, щоб її отримання не викликаючи проблем і відбулося якомога швидше.
Детальніше
Академія Економіки в Радомі дозволяє студентам комфортно придбати знання завдяки використанню новітніх методів і технологій. Вуз в даний час має в своєму розпорядженні комплекс з 6 прекрасно обладнаних будівель загальною площею понад 5 000 м2. Все це доповнює зручна соціальна інфраструктура. Кампус вузу в даний час є найбільшою і найбільш оснащеної навчальною базою серед всіх недержавних вузів в Радомському регіоні.
  Програма Erasmus +
Ми вважаємо, що сучасний вищий навчальний заклад повинен бути відкрито для международнго обміну знаннями та досвідом. Академія Економіки вже 10 років є одним з найбільш активних польських вузів, реалізує освітню програму обміну ERASMUS +.
Академія Економіки гарантує кожному зацікавленому студенту можливість поїхати на один або два семестри навчання в один з наших 170 університетів-партнерів, розташованих в 22 країнах. В рамках програми ми також гарантуємо можливість реалізації професійної практики в країнах Європейського Союзу.
Учасники програми отримують фінансування в розмірі до 1500 євро на місяць.
Дуже важливим є також той факт, що Академія Економіки дуже популярна серед учнів в Польщі студентів ERASMUS. Останнім часом у нас навчалося понад півтори тисячі студентів, зокрема, з Іспанії, Португалії, Туреччини, Болгарії, Румунії, Греції та багатьох інших країн.
В цілому програма ERASMUS + дає Вам можливість вчитися в міжнародному середовищі, пізнавати інші культури і звичаї, а також удосконалювати мову. Звичайно, це також чудова можливість повеселитися і познайомитися з новими друзями.
Академія Економіки в Радомі пропонує багаті освітню пропозицію в регіоні. Ми впевнені, що кожен знайде в ньому щось для себе.
В даний час Академія Економіки пропонує навчання:
- за 9 напрямами бакалаврату (міжнародні відносини, внутрішня безпека, педагогіка, психологія, право в бізнесі, адміністрація, управління, економіка, кримінологія)
- по 1 напрямку інженерної освіти (інформатика)
- по 3 напрямкам магістратури (педагогіка, внутрішня безпека, адміністрація) - за 40 напрямами посдедіпломного освіти Щоб дізнатися подробиці освітнього пропозиції натисніть тут.
  Радом
Радом - це чудове місце для життя і навчання. З одного боку, місто досить велике, щоб надати своїм жителям доступ до різного роду культурних центрів, театрів, кінотеатрів, клубів і т. Д., З іншого боку, місто настільки мале, що ви дуже швидко відчуєте себе тут як вдома, а найважливіші місця в місті завжди будуть поруч. Красива архітектура і доброзичливі місцеві жителі також є нашою перевагою. Варто також пам'ятати, що витрати на проживання в Радомі будуть майже вдвічі нижче, ніж, наприклад, у Варшаві чи Кракові.
Переглядів: 758 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz