Субота, 17.11.2018, 03:22
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Wyzsza Szkola Finansow i Zarzadzania w Warszawie

Університет Фінансів та Управління у Варшаві  - недержавний учбовий заклад, який провадить свою діяльність відповідно до Закону з 27 липня 2005 року - «Про вищу освіту». Учбовий заклад засновано 8 травня 2001 р. і внесено до відповіднього реєстру вищих навчальних закладів Республіки Польща під № 143, який регламентується Міністерством Вищої Освіти і Науки Польщі.

Університет Фінансів та Управління у Варшаві надає освіту в галузях гуманітарних, економічних і юридичних наук. Відповідно до свого статусу, навчальний заклад має право надавати випускникам наукові ступені та звання за ступеневою системою: 

магістр - на факультеті психології,

магістр - на факультеті права,

магістр - на факультеті фінансів та бухгалтерського обліку,

магістр - на факультеті менеджменту,

бакалавр - на факультеті адміністрації,

бакалавр - на факультеті фінансів та бухгалтерського обліку,

бакалавр - на факультеті управління,

бакалавр - на факультеті політології.

Згідно зі своєю спеціалізацією навчальний заклад здійснює набір слухачів на різноманітні напрями навчання (спеціальності).

Університет Фінансів та Управління у Варшаві гарантує високий рівень навчання, завдяки використанню сучасних і перевірених наукових методів навчання та використанню найкращих міжнародних учбових практик.  

Метою  Університету є створення кваліфікованих фахівців, активних та ініціативних людей, здатних свідомо будувати власну професійну кар'єру.

Резиденція Університету була передана до використання 1 вересня 2003 року.

У цій будівлі знаходяться: Ректорат, Деканати усіх факультетів, Центральна бібліотека, читальний зал, коледж післядипломної освіти, Управління у справах студентів, Офіс з прийому студентів на навчання, Студентський уряд, Факультет інформатики, лабораторії для наукових досліджень, комп'ютерні класи, основний лекційний зал для 530 осіб, 2 лекційні зали - кожен на 260 осіб, 12 аудиторій для 70-100 чоловік, десятки кімнат для проведення занять та семінарів.
Академія розташована недалеко від центру Варшави, на перехресті вул. Dzielnej 58/60/62 i вул. Pawiej 55, в безпосередній близькості до алеї Іоанна Павла II та вул. Okopowej в спокійній місцевості з власним двором, паркуванням зовні і дуже легким доступом до громадського транспорту.
У будівлі проводяться заняття для студентів денної форми навчання всіх факультетів університету і заняття для більшості студентів інших форм навчання ( першого та другого ступеня, бакалавра, доктора та післядипломної освіти).
Головний зал Університету Фінансів та Управління може вмістити більше 500 чоловік. Він оснащений сучасним мультимедійним обладнанням та звуковою системою високої якості.
Для студентів заочної форми навчання заняття можуть проводитися в будівлях, які не належать до університету, але розташованих недалеко головної будівлі університету (будівлі середніх шкіл і гімназій ).

 

Переглядів: 3229 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz