Субота, 17.11.2018, 03:47
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Вища школа економіки та інновації в Любліні (WSEI) є беззаперечним лідером усіх освітніх рейтингів у східній Польщі. Метою навчального закладу є постійне поліпшення якості навчання і розширення асортименту освітніх послуг.

У навчальному році 2011/2012 WSEI пропонує абітурієнтам нові напрями вищої освіти.

Від самого заснування в 2000 році навчальний заклад ставить собі за мету постійне підвищення якості навчання. WSEI не є комерційним навчальним закладом. Відрізняється особливим підходом до студента – зрозумінням його потреб і допомогою в його комплексному розвитку. WSEI належить до тих навчальних закладів, які охоче вибирають абітурієнти в державі, оскільки вважають навчальним закладом зі стабільною позицією на освітньому ринку.

Високий рівень навчання у WSEI підтверджується оцінками незалежних

організацій, що аналізують якість навчання у закладах вищої освіти.

Навчальний заклад зайняв найвище місце в регіоні в освітньому рейтингу газети „Rzeczpospolita” i освітнього порталу „Perspektywy”. WSEI зайняла 30 місце серед 101 найкращих приватних навчальних закладів, що здійснюють підготовку магістрів у Польщі. Міцну позицію навчального закладу підтверджують конкретні оцінки: 1 місце в країні в категорії

Ефективність пошуку зовнішніх джерел фінансування досліджень,

3 місце в категорії Розвиток особового складу і найвища оцінка в Польщі

за Розвиток особового складу (19 травня 2011 р.). WSEI є одним з 12 навчальних закладів країни, що відзначені у конкурсі Академічного інформаційного центру „Найбільш інноваційний і творчий навчальний заклад в Польщі”, в якому отримала відзнаку за Створення професійних перспектив як найкращий навчальний заклад у Польщі у сфері співпраці з роботодавцями (2 червня 2011 р.).

WSEI отримала також сертифікат „Надійна школа” в навчальному році 2011/2012 (вже сьомий раз підряд).

WSEI знаходиться серед лідерів приватних навчальних закладів у Польщі в звіті „Приватні навчальні заклади в Польщі, ХХ-ст. 1991-2011” підготовленого Освітнім фондом „Перспективи і конференції ректорів польських професійних шкіл” (5 липня 2011 р.). За результатами діяльності в 2011 р. зайняла: 6 місце в країні з огляду на кількість студентів післядипломної освіти, 8 місце в рейтингу за результатами набору на навчання у навчальному році 2010/2011, 9 місце з огляду на кількість студентів в 2011 р. Звіт містить також дані за 20 років існування приватних навчальних закладів. WSEI існує 11 років.

У порівнянні з тими начальними закладами, що формують свою позицію на ринку майже вдвічі довше, видно динаміку розвитку цього навчального закладу, який зайняв 8 місце з огляду на кількість випускників післядипломної освіти, 9 місце за кількість напрямів підготовки, 25 місце в країні за кількістю наукових публікацій (видавництво WSEI існує 5 років).

WSEI також проводить набір до аспірантури в більш ніж 40 привабливих напрямків. Набір здійснюється без вступних іспитів. Аспірантура дозволяють доповнити й поглибити свої знання і отримати більш високу кваліфікацію.

Вартість навчання:

Для прийому на навчання слід скласти наступні документи з 7 травня до 31 серпня:

 

Переглядів: 7270 | Теги: бакалавр в Польщі, ерасмус, стажування в євросоюзі, перширій рік навчання безкоштовно, навчання за кордоном, банківська справа, вища освіта в Польщі | Рейтинг: 4.2/12
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz