Субота, 17.11.2018, 03:48
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Університет ВСБ у Вроцлаві – це вищий професійний навчальний заклад, що діє на підставі статуту від 27 липня 2005 року. Закон «Про Вищу освіту», а також запис до Реєстру Недержавних Навчальних Закладів та Союзу Недержавних Навчальних Закладів гарантує нашим студентам всі повноваження, що виникають у процесі навчання у вищому навчальному закладі.

Місія Університету ВСБ: Партнери у розвитку професійної кар’єри
Візія Університету ВСБ: Регіональний лідер у навчанні студентів, що поєднують навчання та практичну діяльність.
Навчання в Університеті ВСБ відбувається у винятковій атмосфері, яка мобілізовує та надихає. Метою закладу є підготовка фахівців високого класу, що володіють вмінням застосовувати теоретичні знання в щоденній бізнесовій практиці. Ми прагнемо проявити весь інтелектуальний та бізнес-потенціал студентів, щоб полегшити їм старт на ринку праці, стимулювати динамічний професійний розвиток, а також ввести в дію механізми свідомої участі у побудові сучасної польської економіки.

Університет ВСБ у Вроцлаві пропонує:

навчання на рівні бакалавра та інженера (освіта І ступеня)
навчання на рівні магістра (освіта ІІ ступеня)
післядипломна освіта
навчання на рівні MBA та FU MBA
курси та тренінги
Мовний Центр «FORWARD»
Визнання в рейтингах
Сильна позиція вузу на освітньому ринку в місцевому та загальнопольському вимірі – це найкращі рекомендації.  Університет ВСБ у Вроцлаві вже роками займає провідні місця в рейтингах вищих шкіл, що готують загальнопольські видання. Реноме нашого освітнього закладу підтверджує той факт, що Вроцлавський Університет ВСБ користується визнанням авторитетних бізнесових та інтелектуальних кіл. Університет ВСБ у Вроцлаві отримав багато важливих нагород.

Чому варто навчатись в Університеті ВСБ у Вроцлаві?

перевірений часом – 16-річний досвід у підготовці фахівців для бізнесу
відомий та оцінений роботодавцями - високе місце в рейтингах
його найбільш охоче обирають – 1 місце серед недержавних вищих освітніх закладів у Вроцлаві, які найбільш охоче обирають абітурієнти
дружній до студентів - добра організація навчання, приязне обслуговування в деканаті, в Бюро Кар'єри, бібліотеці та відділі іноземної співпраці
практичний - програми навчання розроблено спільно з практиками і роботодавцями
Extranet, Moodle, WI-FI, лабораторія RFID, Rosetta Stone Advantage, спеціалізоване програмне забезпечення
диплом бакалавра або інженера
можеш обрати навчання англійською мовою - Business Administration
гарантія незмінної оплати за навчання.

Навчання І освітнього ступеня (рівень бакалавра) триває 3 роки (6 семестрів). Перші 1,5 року це, перш за все, навчання дисциплінам загального напрямку, а також відповідно до напряму підготовки. Це також час для того, щоб замислитись, чим хочеш займатись у майбутньому. В третьому семестрі обираєш спеціальність і протягом наступних 1,5 року здобуваєш знання та навички з конкретної спеціальності. У процесі навчання кожен студент проходить обов'язкову практику. Навчання закінчується захистом дипломної роботи та отриманням звання бакалавра.

Навчання на рівні інженер триває 3,5 роки (7 семестрів). Так само, як і на бакалавраті, у третьому семестрі вибирається спеціальність. На відміну від бакалаврату, на цьому рівні пропонується більше фахових предметів, а також триваліші практики.

 

 

  

Переглядів: 864 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz