Субота, 17.11.2018, 03:08
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Uniwersytet Łazarskiego w Warszawie

     Uniwersytet Łazarskiego - провідний університет бізнесу і права Польщі. В університеті навчаються більше 4000 майбутніх менеджерів, юристів, бізнесменів, дипломатів, політиків, маркетологів, фінансистів та економістів.
Університет Лазарського славиться особливою системою навчання, орієнтованої на практичний досвід, високими місцями в рейтингах і видатним викладацьким складом.
     В університеті проводиться навчання по 32 спеціальностям на польській мові, а також англомовні польсько-британські освітні програми. Університет Лазарського є єдиним університетом в Польщі, які пройшли повну акредитацію University of Wales. Випускники спільних польсько-британських програм, що проводяться в Лазарського, отримують два дипломи: польський і британський.
Будучи великим міжнародним освітнім центром, університет тісно співпрацює з вузами в усьому світі і має численні іноземні акредитації. З року в рік все більше викладачів із США і Європи відвідують університет з відкритими лекціями і цілими курсами. Багато студентів Лазарського, як польські, так і іноземні, проводять семестр навчання за кордоном в партнерських університетах у всьому світі за програмами міжнародного обміну Erasmus та Erasmus Mundus.
Lazarski University відомий як найбільш популярний університет серед іноземців. В університеті в даний момент навчаються близько 500 іноземних студентів з 30 країн світу, що робить його самим міжнародним в Польщі за процентним співвідношенням іноземних та польських студентів.

 

Факльтети та спеціальності

Вартісь навчання:

Перелік необхідних документів:
 
  1. Анкета абітурієнта з власним підписом;
  2. Атестат зрілості підтверджений "апостилем", перекладений на польську мову;
  3. Ксерокопія закордонного паспорта завірена нотаріально;
  4. Підтвердження оплати вступного внеску 400 злотих;
  5. Підтвердження оплати за навчання за 1й семестр;
  6. Фотографія розміром 35мм на 45мм на світлому фоні. Лівий на півпрофіль з чітко вираженим лівим вухом. 1 фотографія в цифровому форматі на диску.
  7. Медична довідка форми У086 або О086 ( обов`язково вказати що немає протипоказань на навчання по обраній спеціальності) перекладена на польську мову присяжним перекладачем Республіки Польща. 

 

Переглядів: 5543 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz