Субота, 17.11.2018, 03:35
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Społeczna Akademia Nauk w Krakowie

Академія Суспільних Наук розпочала свою діяльність у 1994 році. До кінця 2011 року існувала під назвою Університет Підприємництва та Управління. За рішенням Міністерства Освіти університет отримав право називатись Академією.

Академія Суспільних Наук – одна з вищих навчальних закладів у Польщі. В Академії можна здобути освіту першого та другого ступенів, підвищити кваліфікації або ж вивчати елітарний бізнес-напрямок МВА. Крім цього, у навчальному закладі можна навчатись також на докторантурі.

В Академії працює понад 500 викладачів-науковців. Серед них – почесні професори відомі у наковому середовищі. Науково-педагогічна кадра – вихідці з відомих вищих навчальних закладів як польських так і закордонних.

Академія Суспільних Наук є лауреатом багатьох нагород та відзнак: статуетка та диплом Польського Лідера Бізнесу, сертифікат Послі Польської Економіки 2011, сертифікат Якісної школи, Вищий Навчальний Заклад Року, Лідер Сучасних Технологій і так далі.

Вищий навчальний заклад проводить навчання першого та другого ступенів, вводить семінари для докторантів на напрямках: менеджменту, інформатики і англійської філології, пропонує також підвищення кваліфікацій та навчання на МВА. Такого типу навчання стосується також інших напрямків на АСН. Академія пропонує навчання на 22 напрямах в 18 осередках в країні та за кордоном.

Доповненням до навчання є численні курси і гуртки, а також практики реалізовані Центром Кар'єри. Перевагою ВНЗ є також співробітництво з Clark University(США), завдяки якому студенти можуть паралельно з навчанням в Польщі отримати американський диплом Master, а також виїхати на навчання або практики за кордон.

Завдяки постійному пристосуванню до потреб ринку працевлаштування та високій якості навчання Академія Суспільних Наук здобула ряд нагород та відзнак, в т.ч.: Лідер Польського Бізнесу Business Center Club, Посол Польської Економіки, Школа Лідерів та зайняла високі місця в державних рейтингах.

Чому варто навчатись в Академії Суспільних Наук?
Dlaczego warto studiować w Społecznej Akademii Nauk

Академія Суспільних Наук – вищий навчальний заклад спрямований до людей, котрі хочуть поєднати своє хоббі та зацікавлення з майбутньою роботою. Головною метою АСН є співпраця з більшою кількістю фірм, котрі запропонують студентам цікаву роботу після закінчення ВНЗ.

Програми окремих факультетів та спеціалізацій консультуються з представниками фірм кільканадцяти галузей так, щоб якнайкраще пристосувати їх до потреб ринку. Величезне значення мають численні стажування та практики в фірмах Лодзі, котрі організовує АСН.

Важливим елементом, що підтримує професійне майбутнє студентів і випускників АСН є Центр Кар’єри, який організовує додаткові курси і підготовки.

Влада ВНЗ розпочала введення системи, котра в недалекому майбутньому допоможе студентам після практики та стажів працевлаштовуватись в фірмах.

71% випускників Академії Суспільних Наук вважає, що знання здобуті під час навчання допомогли їм підвищити кваліфікації та мали вплив на збільшення заробітньої плати.
 

 • Статус Академії – докторантура!
  • 1 місце в Кракові, Лодзі та Любліні,
  • 2 місце в Варшаві,
  • 3 місце в Польщі
 • Багатолітній досвід – нам вже 20 років!
 • Зручна локалізація будинків Академії
 • Понад 18 тис. задоволених студентів та 25 тис. випускників
 • Американський диплом університету Clark University (США)
 • Заняття проводять відомі викладачі польських та закордонних ВНЗ
 • Великий вибір закордонних обмінів в рамах проекту ERASMUS
 • Комплексна система стипендій і знижок, а також пропозиція студентських кредитів
 • Можливість сплачування навчання частинами (наприклад щомісяця)
 • Ми дбаємо про Твоє майбутнє – Студентський Центр Кар’єри дає можливість вибору практик, стажувань, а також пропозиції щодо працевлаштування
 • Ми розвиваємо особистість - організовуємо численні студентські гуртки
 • Ми розширюємо горизонти – дамємо можливість отримати диплом магістра американського університету
 • Організовуємо локальні та міжнародні наукові конференції
 • Ми дбаємо про спортивну активність студентів! Студенти можуть безкоштовно користуватись спортивним залом АСН

 

ОСВІТНЯ ПРОПОЗИЦІЯ

БАКАЛАВРАТ

Менеджмент

Випускник спеціалізації Менеджмент готовий до роботи у якості спеціаліста аналітика і менеджера в підприємствах, організаціях нон-профіт, інституціях публічної адміністрації, в консалтинг-агенціях а також до ведення власної господарської діяльності.

 

 

$title

Англійська філологія Нове!

ВНЗ пропонує грунтовну філологічну освіту, яка крім вправного знайомства двох іноземних мов , обіймає також теоретичну мовознавчу підготовку, літературознавчу і культурознавчу, а також знання про історію англомовних країн. Розклад створений згідно з сучасними стандартами, створює можливість здобуття практичних вмінь.

 

 

$title

Логістика

 

Випускники спеціалізації Логістика цілком підготовлені до роботи на посадах, на яких вирішуються найважливіші рішення для підприємства. Знаходять працевлаштування у всіх типах організаціях на ринку, почавши від підприємств через адміністративні одиниці і закінчуючи на організаціях нон-профіт.

 

$title

Культурознавство

 

Навчання на спеціалізації Культурознавство – це унікальна можливість в масштабі країни. У розкладі занять знаходиться широка палітра типових лекцій та семінарів з культурознавства. ВНЗ гарантує багато цікавих занять не тільки в області суспільних і гуманітарних наук, але також інформатикі, яка стає все більш необхідна у сучасному світі.

 

 

$title

Національна безпека

 

Програма навчання на спеціалізації Національна безпека дуже точно пристосована до потреб ринку послуг охорони осіб, майна, масових заходів, безпеки держави.

 

 

$title

Інформатика

 

Програма навчання на спеціалізації Інформатика дуже точно пристосована до потреб ринку інформатичних послуг та використання інформатики до правильного функціонування фірм, установ, шкіл, університетів ітд. Забезпечюємо практику для впускників та студентів завдяки якій вони по закінченню навчання знаходять відповідну роботу.

 

 МАГІСТРАТУРА

Менеджмент (навчання першого і другого ступенів)

Менеджмент (навчання першого і другого ступенів)

 

Випускник спеціалізації Менеджмент готовий до роботи у якості спеціаліста аналітика і менеджера в підприємствах, організаціях нон-профіт, інституціях публічної адміністрації, в консалтинг-агенціях а також до ведення власної господарської діяльності.

 

$title

Англійська філологія

 

Програма навчання на спеціалізації Англійська філологія, так як і на інших спеціалізаціях в АСН, пристосована до потреб ринку працевлаштування і характеризується великою кількістю практичних знань та високим рівнем навчання. За думкою студентів та випускників заняття проводяться на найвищому рівні в чудовій атмосфері. Величезною перевагою є широкий вибір підспеціалізацій.

 

Інформатика

Інформатика

 

Програма навчання на спеціалізації Інформатика дуже точно пристосована до потреб ринку інформатичних послуг та використання інформатики до правильного функціонування фірм, установ, шкіл, університетів ітд. Забезпечюємо практику для впускників та студентів завдяки якій вони по закінченню навчання знаходять відповідну роботу.

 

 

 ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

Кандидати на навчання першого ступеня (бакалавр/інженер) повинні приготувати наступні документи:
 
 • Свідоцтво про середню освіту (апостіль)
 • Формуляр вступника
 • Лікарська довідка форми 0,86 (переклад на польську мову)
 • 2 фотографії паспортного формату ( лівий напівпрофіль з чітко вираженим лівим вухом)
 • Копія закордонного паспорту (2 сторони)
 • Копія квитанції про підтвердження вступної оплати
Кандидати на навчання другого ступеня (магістр/навчання онлайн) повинні приготувати наступні документи:
 
 • Свідоцтво закінчення середньої освіти
 • Диплом бакалавра та додаток (апостіль)
 • Формуляр вступника
 • 2 фотографії паспортного формату ( лівий напівпрофіль з чітко вираженим лівим вухом
 • Медична довідка форми 0,86 (переклад на польську мову)
 • Копія закордонного паспорту (2 сторони)
 • Копія квитанції про підтвердження вступної оплати

 

Переглядів: 4033 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz