Субота, 17.11.2018, 04:19
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu

Вже 12 років Державна Вища Професійна Школа в м. Ярославі вписується в мальовничу долину Сану. В 1998 році Школа започаткувала свою діяльність згідно з розпорядженням Міністерства "Про вищі професійні школи" від 26 червня 1997р.

Головна мета створення Школи - це надання можливості навчального старту молоді, яка проживає в малих і середніх місцевостях південно-східної частини Польщі, подолання бар'єрів доступу до навчання , а також забезпечення місцевого ринку спеціалістами в економічній, туристичній, медичній і будівельній сферах.

18 жовтня 1998 року відбулася перша Інаугурація академічного року. 782 студенти розпочали навчання в Школі на факультеті : Економіка і організація громадського харчування.

На сьогоднішній день близько 5 000 студентів здобуває освіту на різних факультетах, навчальні програми яких тісно пов'язані з потребами даного регіону і відповідають навчальним профілям середніх школах в м. Ярославі. Завдяки тісній співпраці з вузами з Кракова, Любліна, Жешова Школа динамічно розвивається. Випускники Ярославської Школи можуть продовжувати навчання і здобувати вищу освіту / магістра / в Краківській Гірничо-видобувній Академії, в Краківському Політехнічному Інституті, в Політехнічному Інституті Любліна, в Економічному Університеті Кракова, в Жешівському Університеті. Школа в Ярославі підписала договори про співпрацю з 10-ма вищими навчальними закладами в Польщі і з 3-ма на Україні та Словаччині.

Головне завдання Школи - це якісна підготовка фахівців із здобуттям ступеня бакалавра ( 3-річне навчання ) та інженера ( 3,5-річне навчання ). Школа докладає всіх зусиль, щоб якнайкраще виконати завдання освіти : перш за все - це відгук на побажання та прагнення студентів. В цьому плані Школа хоче створювати нові факультети, профілі яких відповідали би потребам даного регіону, а також старається про надання Школі ІІ ступеня акредитаці.

Школа має сучасну спортивну базу, активно діє інститутський спортивний клуб. Наші студенти – це чемпіони багатьох спортивних дисциплін.

При Школі діє студентська рада, яка представляє студентів, бореться за їх права та дбає про соціально-побутові, спортивні, культурні справи та взаємодопомогу. Студентська рада співпрацює з іншими студентськими радами в Польщі і за кордоном, бере активну участь у діяльності студентського Парламенту РП.

Завдяки солідній навчальній базі , яка займає 11 гектарів шкільної землі, добре розвивається наукова діяльність. Сучасні аудиторії, добре обладнані лабораторні, інформаційна інфраструктура – це найкраща освітня реклама нашої Школи.


Відділреклами і розвитку Школи поставив собіза мету створення позитивного візерунку Школи, дбання про її постійний розвиток, а також сприяння її конкурентної спроможності на ринку. Відділ виконує свої завдання в світлі ідеї Школи „ Школа для студентів” , дбаючи про позитивний візерунок, як в межах, так і поза її межами. Поширює інформацію про ДВПШ в м. Ярославі, що це Школа солідна, прозора,тут студенти одержують ґрунтовну теоретичну і практичну підготовку, яка допомагає їм в їх першій праці, сприяє розвитку студентам здібним, амбітним, творчим.

Відділ реклами і розвитку Школи займається не тільки розповсюдженням інформації про Школу, але і питаннями набору студентів, тобто опрацьовує інформаційні матеріали для вступників, займається графічним та мовним оформленням рекламних матеріалів, бере участь в освітянських торгах, організовує навчальні курси і культурні заходи для молоді середніх шкіл під назвою „ Школа для Тебе – сягай вище”.


Відділ реклами і розвитку працює над матеріалами для випуску студентської газети „Відлуння Школи”, а також проводить підготовку виходу в ефір студентського радіо „Твоє радіо Ярослав” на хвилях 1062 АМ.


Головне завдання студентського радіо – це надання інформації в годинах ранішніх і післяобідніх. Радіо функціонує на середніх хвилях.


В приміщенні сучасного студентського клубу „ Сесія PUB” знаходиться їдальня для працівників, студентів та бажаючих, яка відчинена з 9.30 ранку до вечора.


Виконання всіх головних завдань та замірів, які ми ставимо перед собою, на нашу думку, необхідні для правильної діяльності на освітянському ринку та виконання функцій, які повинні бути реалізовані кожним навчальним закладом. Хочемо запевнити, що докладемо всіх зусиль, щоб вищезгадані пріоритети були головними для виконання –тобто, розвиток Державної Вищої Професійної Школи в Ярославі перш за все.

Освітня пропозиція:


Туризм та організація дозвілля
Європеїстика
Сестринська справа
Менеджмент
Політологія
Педагогіка
Філологія
Переглядів: 5253 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz