Субота, 17.11.2018, 04:19
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II

Державна вища школа ім. Папи Римського Іоанна Павла II в м. Бяла-Подляска в 2010 році святкує 10-річний ювілей. Школа була заснована 1 серпня 2000 року під назвою «Державна вища професійна школа» і почали тоді навчання 345 студентів за 4 спеціальностями. Нині число студентів досягло 3500 осіб, що навчаються по 11 кваліфікаціях і 30 спеціальностями. Більшість з них реалізує першу ступінь навчання - бакалаврат. З жовтня 2009 року розпочалося навчання на другому ступені (магістерської) за кваліфікацією «туризм і відпочинок». Йде підготовка до відкриття нових напрямів та спеціальностей навчання, як бакалавріатских, так і магістерських .. У школі працюють 22 професори і 16 докторів наук. Вона належить до найбільших роботодавців у регіоні.

Школа спирається в своїй діяльності на давню традицію заснованої в 1628 р. Більський Академії, водночас намагаючись стати сучасним вищим навчальним закладом регіонального масштабу. Її завдання - навчання молоді на високому якісному рівні, заохочення наукових досліджень, діяльність на користь розвитку міста і регіону, виконання функції культурного центру.

Державна вища школа ім. Папи Римського Іоанна Павла II поміщається в двох будівлях, в яких знаходяться приміщення відділень і кафедр, аудиторії та комп'ютерні
лабораторії на загальне число понад 1000 місць, а також актовий зал на 339 місць. Лекційні аудиторії оснащені сучасною технічною та апаратурою для проведення занять на вищому рівні. Працює бібліотека, до складу якої входить читальний зал з вільним доступом до полиць і 53 самостійними комп'ютерними точками з доступом до мережі Інтернет. Надається також можливість вільного доступу до бездротового Інтернету. Працює мультимедійний читальний зал з комп'ютерами і сканерами, філологічний читальний зал і абонемент, а також загальнодоступний мультимедійний
центр, оснащений 30 комп'ютерами з доступом до мережі Інтернет, сканерами, принтером і копіювальним пристроєм. У Центрі можуть займатися як студенти, так і інші користувачі. Є також студентський клуб та їдальня.

У школі впроваджено цілісна система управління, завдяки якій студенти можуть користуватися віртуальним деканатом і мультимедійними кіосками, розташованими в різних точках на території вузу.

Йде подальше будівництво вузівського комплексу. На найближчі роки намічено будівництво будинків для нових інститутів: охорони здоров'я і будівництва, студентського гуртожитку, професійного спортзалу з майданчиками для футболу, волейболу, баскетболу, а також тенісного корту.

Державна вища школа ім. Папи Римського Іоанна Павла II в м. Бяла-Подляска вживає ряд дій на користь регіону. Ми співпрацюємо з місцевими роботодавцями з метою пристосувати профіль навчання до потреб ринку праці, і в той же час надати студентам можливість контактів з майбутніми місцями їх роботи, полегшуючи таким
чином процес працевлаштування. Організовуємо виставки, конференції, випускаємо публікації, ведемо міжнародну співпрацю.

По ходу навчання студенти зобов'язані пройти професійну практику, тому особливою популярністю користуються закордонні стажування. Пройти професійну практику студенти можуть на численних підприємствах Англії, Австрії, Іспанії, Ірландії, Шотландії, Німеччини, Франції, Греції та Кіпру. Все це приваблює до нашого ВНЗ все нових абітурієнтів, головним чином з найближчих районів, але також із сусідніх воєводств.

Активно діють студентські організації: Студентське самоврядування, Незалежна спілка студентів, Студентське спортивне товариство з жіночою футбольною командою, що бере участь у вищій лізі, численні студентські наукові товариства. Студенти і співробітники організовують регулярні заходи: «різдвяний стіл» для
малозабезпечених (вже у восьмий раз), щорічний новорічний благодійний бал на користь психіатричної лікарні в м. Бяла-Подляска. Студентське життя прикрашається також типово студентськими святами: «Ювеналія», Днями спорту, «день відкритих дверей».

Державна вища школа ім. Папи Римського Іоанна Павла II в м. Бяла-Подляска постійно піклується про те, щоб пропоновані нею профілі навчання відповідали очікуванням молоді та сприяли успішному працевлаштування її випускників. Висококваліфіковані співробітники постійно вдосконалюють навчальні програми, особливу увагу приділяючи знанню іноземних мов і можливостям підвищення кваліфікації. Тому школа пропонує численні курси підвищення кваліфікації, стажування та післядипломне навчання. Крім того, при нашому вузі діє середня школа загальноосвітнього профілю, а також курси для осіб похилого віку.
 

Напрямки навчання

    СТРОКИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ:


Подання документів здійснюється до 31 липня.

Перелік необхідних документів:
 •     Анкета абітурієнта з власним підписом;
 •     Оригінал та додаток свідоцтва зрілості перекладений на польську мовута завірений нотаріально, або Апостіль;
 •     Ксерокопія закордонного паспорту засвідчена нотаріально;
 •     Ксерокопія "Карти Поляка" - якщо вона є, засвідчена нотаріально;
 •     Подання на ім`я ректора з проханням прийняти на навчання;
 •     Медична довідка форма У086(обов`язково має бути вказано що немає протипоказань на навчання по обраній спціальності) перекладена на польську мову;
 •     Заяву про видачу електронного студентського квитка;
 •     2 фотографії які відповідають вимогам дійсним для польських посвідчень особи;
 • Доказ оплати вступного внеску;
 • Доказ оплати 17 злотих за студентський електронний квиток;
 • Доказ оплати 200 євро - для кандидатів у котрих відсутня "Карта Поляка";
 • Сертифікат знання польської мови.

 

Переглядів: 6089 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz