Субота, 17.11.2018, 03:32
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті » Мої статті

Інформаційно-Консультаційний Центр
Чому нам варто довіряти? Тому що ключові переваги Інформаційно – Консультаційного Центру - це:

1. Знання Польщі - ми являємось інформаційним центром і досконально знайомі з польським ринком освіти, польськими законами і реаліями.

2. Гарантія - гарантією є той факт, що ми єдині, хто не вимагає попередньої оплати та інших платежів(8000-12000гривень), які вимагають наші конкуренти.

3. Контакти з ВНЗ - у нас налагоджені партнерські відносини з престижними польськими ВНЗ, що дозволяє нам давати Вам 100% гарантію вступу, а Вам впевненіше себе почувати в європейському вузі.

4. Досвіт - ми вже з 2007 року проводимо набір студентів з України в польські ВНЗ. В деталях знаємо весь процес, можемо на перед передбачити різні нюанси, і допоможемо Вам уникнути можливих неприємностей при підготовці, адаптації та поселенні в Польщі.

5. Повний пакет послуг - коли Ви стаєте клієнтом ІКЦ ми також здійснюємо повний комплекс послуг. У тому числі: н авчаємо Вас польської мови та основам граматики, історії Польщі та Євросоюзу, елементам діловодства та готуємо бажаючих до написання тестів для отримання стипендії, влаштовуємо в будинок студента, оформляємо документи, консультуємо у підготовці пакету документів для подачі на дозвіл на проживання, супроводжуємо, консультуємо і робимо все необхідне, щоб Ви спокійно і впевнено розпочали навчання в Польщі.

6. Індивідуальний підхід - ми входимо в ситуацію кожного нашого клієнта і стараємось знайти найкращу пропозицію, щоб Ви залишились задоволені і впевнені в правильності свого вибору.

7. Чесність і відкритість - ми заздалегідь Вас інформуємо, як виглядає освіта в Польщі і як виглядає процес нашої з Вами роботи. Всю інформацію Ви можете знайти на нашій інтернет – сторінці. Ми цінуємо спокій і довіру своїх клієнтів. Ми впевнені в своїх перевагах, професіоналізмі і якості послуг.

8. Довіра клієнтів - показником наших успіхів є той факт, що з кожним новим набором все більше і більше зацікавлених звертається саме до нас. Крім того, багато хто з тих, хто скористався нашими послугами, радять нас своїм друзям і знайомим. Наші співробітники докладуть усіх можливих зусиль, для того щоб Ви залишились задоволені від співпраці з нами.
Переглядів: 5617 | Рейтинг: 2.8/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2018* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz