Середа, 21.08.2019, 22:53
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [32]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 32
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 »

Державна вища школа ім. Папи Римського Іоанна Павла II в м. Бяла-Подляска в 2010 році святкує 10-річний ювілей. Школа була заснована 1 серпня 2000 року під назвою «Державна вища професійна школа» і почали тоді навчання 345 студентів за 4 спеціальностями. Нині число студентів досягло 3500 осіб, що навчаються по 11 кваліфікаціях і 30 спеціальностями. Більшість з них реалізує першу ступінь навчання - бакалаврат. З жовтня 2009 року розпочалося навчання на другому ступені (магістерської) за кваліфікацією «туризм і відпочинок». Йде підготовка до відкриття нових напрямів та спеціальностей навчання, як бакалавріатских, так і магістерських .. У школі працюють 22 професори і 16 докторів наук. Вона належить до найбільших роботодавців у регіоні.


Вища Школа Підприємництва та Адміністрації (ВШПА - WSPA) у м. Люблін (Lublin), Польща діє за згодою міністра освіти і на підставі Закону від 27 липня 2005 року - Закон про вищу освіту (Законодавчий вісник № 164, поз. 1365 з
поправками.) Правила видані на його основі, а також відповідно до його статуту. Засновник університету є Центр Навчання Промислових Менеджерів у Любліні Sp Z OO (CKMP) - компанія, що працює на ринку освітніх послуг з
1992 року.


Чим ми відрізняємося від інших ВНЗ в Польщі?
Інформатичні сертифікати
Студенти
нашого Університету протягом навчання можуть отримати інформатичні
сертифікати фірм - світових лідерів в інформатиці, зокрема: ІВМ,
Microsoft, Novell, Cisco Systems, ECDL.


Вже багато років місто Замость намагається повернутися до найкращих традицій колишньої Замостьскої Академії, яка існувала в 1594-1784 рр.Багато людей доклали
зусиль, щоб відродити ці традиції і відкрити навчальний заклад PWSZ

Існуюча на протязі 16 років Варшавська Вища Школа Екології i Менеджменту є одним із найкращих у Польщі приватних вузів технічно-артистичного профілю. Вуз відповідає польським та європейським стандартам та завдяки старанно підготовленим – це приблизно 300 наукових співробітників, науково-педагогічним кадрам й міцній технологічній базі – численні лабораторії та майстерні, тішиться великою популярністю серед студентів. Динамічний розвиток ВШЕіМ, високий рівень навчання та інтердисциплінарний характер знань, які отримуються студентами, високо оцінюється роботодавцями та експертами у багатьох галузях. Результатом вищезгаданих міцних сторін стало нагородження вузу в 2010 році ЄВРОПЕЙСКОЮ МЕДАЛЛЮ.


 


Uniwersytet Łazarskiego - провідний університет бізнесу і права Польщі. В університеті навчаються більше 4000 майбутніх менеджерів, юристів, бізнесменів, дипломатів, політиків, маркетологів, фінансистів та економістів.
Університет Лазарського славиться особливою системою навчання, орієнтованої на практичний досвід, високими місцями в рейтингах і видатним викладацьким складом.

 


Університет Марії Кюрі-Склодовської – це найбільший державний вищий навчальний заклад у східній Польщі, розташований у місті Любліні – академічному місті різних культур і традицій. Про винятковість навчальної пропозиції університету свідчить його різносторонність.
Університет проводить навчання на 11 факультетах:

Факультет мистецтв

Вчитель естетичного виховання
Образотворче мистецтво
Музичне мистецтво
Графіка
Джаз та естрадна музикаВища Школа Економії і Інновацій в Любліні (WSEI) була створена на основі дозволу MEN (Міністерства Едукації Народної) 24 жовтня 2000р. WSEI вписана до реєстру MNiSW вишчих шкіл професійних під номером 57.
Засновником школи є Польська Фундація Товариств Допомоги Господарському Розвитку "OIC Poland", яка допомагає подоланню безробіття та рекламує господарський розвиток через різні едукаційні та довідкові програми.
Ми запрошуємо всіх бажаючих навчатися в нашому університеті. Вища професійна державна школа в Хелмi надає спеціалізовані наукові кадри і сучасні лабораторії для навчання. Наша школа проводить набiр на навчання за слiдуючими спецiальностями:
Будівництво

Будiвництво загальне;

Електроніка

обробки та використання електроенергії;

Послуги співпраці з ІКЦ "Orzeł biały" є платними, вартість яких у 2019р. становить:

1. Вартість навчання польської мови:

А. Одна академ. година(45 хв.) коштує 50 гривень - за 1 місяць буде вичитано 16 - 20 годин.
Б. Повний курс навчання розрахований на 240 годин.

Інформаційно-Консультаційний Центр "Orzeł biały" працює по системі предоплати за 1 календарний місяць 1200 гривень - на початку кожного місяця.

Для гарантованого вступу в польський ВНЗ, ми рекомендуємо пройти навчання курсів-консультацій з польської мови в ІКЦ "Orzeł biały", за програмою, яка відповідає вимогам польських ВНЗ-партнерів.


 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2019* konstrukcja ZeroParking *