Вівторок, 11.05.2021, 20:45
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [33]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 33
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 »

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych

 
Польсько -японська вища школа інформаційних технологій ( PJWSTK ) займає лідируючі позиції в престижних рейтингах. Її високо оцінюють студенти , роботодавці та засоби масової інформації.
PJWSTK звертає особливу увагу на те , щоб адаптувати навчальні програми до очікувань і вимог ринку праці , а також до стандартів освіти в Європейському Союзі і до змін у галузі застосування інформаційних технологій . Головною перевагою навчальних програм є , перш за все , розвиток практичних умінь . Завдяки цьому , студенти та випускники PJWSTK можуть легко знайти роботу , а роботодавці високо їх оцінюють.
PJWSTK існує з 1994 року і була заснована в результаті угоди між урядами Польщі та Японії. Головний науково - викладацький комплекс PJWSTK знаходиться в самому центрі Варшави , але PJWSTK має також філія в Гданську.

Академія Суспільних Наук розпочала свою діяльність у 1994 році. До кінця 2011 року існувала під назвою Університет Підприємництва та Управління. За рішенням Міністерства Освіти університет отримав право називатись Академією.

Академія Суспільних Наук – одна з вищих навчальних закладів у Польщі. В Академії можна здобути освіту першого та другого ступенів, підвищити кваліфікації або ж вивчати елітарний бізнес-напрямок МВА. Крім цього, у навчальному закладі можна навчатись також на докторантурі.


Зразки документів які необхідні.


1. Вартість навчання польської мови:

А. Одна академ. година(45 хв.) коштує 60 гривень - за 1 місяць буде вичитано 20 години.
Б. Повний курс навчання розрахований на 240 годин.

Інформаційно-Консультаційний Центр "Drzewo wiedzy" працює по системі предоплати за 1 календарний місяць  - на початку кожного місяця.

Для гарантованого вступу в польський ВНЗ, ми рекомендуємо пройти навчання курсів-консультацій з польської мови в ІКЦ "Drzewo wiedzy", за програмою, яка відповідає вимогам польських ВНЗ-партнерів.


      

На прохання багатьох людей, котрі хотіли би стати клієнтами нашого центру та вивчити польську мову, але не мають можливості відвідувати уроки або проживати у містах, де проводиться навчання - пропонуємо Online курс вивчення польської мови.
Сьогодні навчання через Інтернет розглядається не просто як зручна можливість підвищення кваліфікації, а як цілком серйозна альтернатива звичайній освіті, яка дає студентові можливість одержати глибокі знання та знаходитись при цьому у себе вдома.

Для початку такого навчання Вам потрібно:

1. Заповнити реєстраційну форму.
2. Оплатити 1200грн на картковий рахунок
.

 

3. ПРИСЛАТИ КОПІЮ КВИТАНЦІЇ на infoosvita@ukr.net

Продовжена реєстрація на навчання!
Навчання розпочнеться в міру укомплектованості групи!

Навчання є платним та коштує 1200 гривень на місяць. За 8-10 місяців буде пройдено 240 години, 1 урок = 3 академічні години.

Оплата за навчання здійснюється до 5го числа кожного місяця.

Після оплати обов`язково надіслати копію квитанції на e-mail: infoosvita@ukr.net

Після заповнення реєстраційної форми з Вами зв`яжеться представник Центру, відповість на Ваші питання.


      Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie була створена 12.03.2001року і вписана до державного реєстру наказом мінстра освіти, як навчальний заклад приватної форми власності.

 

 

     Кафедри та спеціальності
 
1. Кафедра Соціологічно-Психологічна
  • радник
  • соціотехніка та політичний маркетинг
  •  

Традиції нашого університету беруть початок з 1944 року, коли у новоствореному Університеті Марії Кюрі-Склодовської створені чотири кафедри: медицини, наук про життя, сільського господарства та ветеринарії. Незабаром фармацевтичний факультет, юридичний факультет в 1949 році, а в 1953 році Зоотехнічний відділ. У 1950 році медичні і фармацевтичні факультети були розділені і створені Академії лікарів та Медична академія, в 2008 році перейменований в медичному університеті в Любліні.
У 1955 році хвиля створення нових університетів, а потім ректором проф UMCS. Богданом Добрачинським було наказано створити факультет сільськогосподарських, ветеринарних і зоотехнічних окремих вузлів наукового викладання та досліджень.
Постановою Ради Міністрів № 503 від 6 серпня 1955 призначений на посаду Вищої школи сільського господарства проф. Богдан Добрачинський.


Вища школа бізнесу - National-Louis University це місце, де панує чудова атмосфера для навчання. Створюють її не тільки гарне середовище та сучасна дидактична база, але насамперед якісне навчання й найкращі дидактичні кадри. ВШБ-NLU ця довіра, дружба й атмосфера поваги й взаєморозуміння, яку створюють студенти, викладачі й адміністративні працівники.

З 1991 року з успіхом навчаємо молодих людей і вчимо їх вірити в себе. Мотивуємо наших Студентів на ініціативні дії й реалізацію.......


Люблінська
Політехніка була заснована з ініціативи техніків,

інженерів і вчених в
1953 році.

 

 

В даний час
в організаційній структурі Люблінської Політехніки функціонує шість відділів:

 

 


 

 

 

 


Вже 12 років Державна Вища Професійна Школа в м. Ярославі вписується в мальовничу долину Сану. В 1998 році Школа започаткувала свою діяльність згідно з розпорядженням Міністерства "Про вищі професійні школи" від 26 червня 1997р.

Головна мета створення Школи - це надання можливості навчального старту молоді, яка проживає в малих і середніх місцевостях південно-східної частини Польщі, подолання бар'єрів доступу до навчання , а також забезпечення місцевого ринку спеціалістами в економічній, туристичній, медичній і будівельній сферах. 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2021* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz