Четвер, 22.04.2021, 06:16
 
Меню сайту
   

Категорії розділу
 
Мої статті [33]
 

Пошук
 
 

 
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 33
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 »

W 5-letnim po szkole podstawowej lub 4-letnim po gimnazjum, toku nauki zdobędziesz nie tylko zawód, ale również ukończysz szkołę średnią i zdasz maturę, uzyskasz tytuł „technika” w wybranym zawodzie.

Szkoła niepubliczna z uprawnieniami szkoły publicznej. Nauka trwa 5 lat lub 4 lata w systemie dziennym. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w pracowniach własnych szkoły. Prowadzi je wykwalifikowana kadra pedagogiczna, co gwarantuje wysoki poziom zajęć. Realizujemy program kształcenia na poziomie europejskim.


Академія Фізичної Культури ім.Йозефа Пілсудського у Варшаві, як сучасний, з покликом на свої традиції університет в повній мірі несе місію виявлення істини і передачі знань за допомогою наукових досліджень і освіти студентів, які є невід'ємною частиною національної та європейської системи освіти і науки та готує своїх випускників внести свій вклад в економіку, засновану на знаннях. Академія реалізовує свої цілі за участю всього наукового співтовариства, включаючи викладачів, студентів, аспірантів і адміністративного персоналу університету. 


Адміністрація Освтній ступінь бакалавр
Сучасний розвиток передових технологій зумовлений членством Польщі в Європейському Союзі, де законодавство вимагає комп’ютеризації громадського управління. Як результат, суттєво змінилися і продовжують змінюватися стандарти у польському управлінні. Здійснення плану комп’ютеризації суспільних послуг не може обійтися без фахівців, які будуть поєднувати знання принципів ефективного функціонування організації та сучасних технологій. Не менш важливим є знання іноземної мови.

Ми пропонуємо нашим студентам програму навчання адаптовану до стандартів ЄС та потреб на ринку праці, можливість отримання мовних та інформаційних сертифікатів, а також вмінь, які можна застосувати в сучасному управлінні. На лекціях ти ознайомишся з галузями таких наук, як: громаддське право, економіка та управління, в той час, як заняття та проекти у групах будуть присвячені формуванню практичних вмінь, які є необхідними для праці в даній професії. Крім того, навчаючись в УМіА, ти зможеш освоїти сучасні засоби зв’язку, тим самим збільшити свою конкурентоспроможність на міжнародному ринку праці.Завдяки знанням з області управління ти зможеш планувати свою професійну кар’єру в структурах урядової і самоурядової адміністрації.

Спеціальності:
Криміналістика
Європейська адміністрація
Електронна aдміністрація
Aдміністрація бізнесу і фінансів
Aдміністрація громадської безпеки
Територіальна громада та місцева урядова адміністрація 


ніверситет ВСБ у Вроцлаві – це вищий професійний навчальний заклад, що діє на підставі статуту від 27 липня 2005 року. Закон «Про Вищу освіту», а також запис до Реєстру Недержавних Навчальних Закладів та Союзу Недержавних Навчальних Закладів гарантує нашим студентам всі повноваження, що виникають у процесі навчання у вищому навчальному закладі. 


Національна школа сільськогосподарської співпраці в Наленчуві була створена в кінці 1929 року і її відкриття було зроблено на 2 січня 1930 р
Ідея створення школи, яка б навчала кваліфікованих активістів і робітників, належить одному видатних громадських діячів Зигмунту Хмілевському.
У листі до Міністерства Сільського Господарства (Департамент аграрної освіти) від 26 лютого 1929 угоди була пропозиція організувати школу в Наленчуві, місту близькому для Зигмунта Хмілевського, тому що він виріс тут.

Технікум в Наленчуві здійснює набір на слідуючі спеціальності:

  Технік економіст - спеціалізація: електронний бізнес, фінанси та бухгалтерський облік
  Технік інформатик - спеціалізація: комп`ютерна графіка, програміст
  Технік готельної справи
  Технік туристичного обслуговування
  Технік харчування та гастрономічних послуг
  Технік продавець - спеціалізація: інтернет торгівля 


Академія Економіки в Радомі є найбільшим недержавним вузом, який динамічно розвивається  в Радомському регіоні.
Місією Академії Економіки є створення кваліфікованих менеджерів для бізнесу, адміністрації та громадських організацій, здатних готувати і реалізувати ефективні ділові проекти.
Академія, виконуючи свою освітню діяльність, прагне до виховання студентів у дусі поваги прав людини, патріотизму, демократії і відповідальності за добробут суспільства і держави. 


Гуманітарно-Економічна Академія в м.Лодзь (Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi) отрмала статус вищого навчального закладу з 1993 року. Тоді був урочисто відкритий навчальний рік під назвою Вища гуманітарно-економічна школа в Лодзі, а в 2009 році отримано статус - Академя. ГЕА в м Лодзь (AHE) - це один з найбільших недержавних вузів в Польщі, який пропонує студентам широкий спектр можливих напрямків і спеціалізацій. Ми маємо право навчати студентів за 11 напрямами, в рамках яких пропонуємо кілька десятків спеціалізацій, що постійно затребувані на ринку праці. Те, що вигідно відрізняє ГЕА серед інших ВНЗ, є індивідуальний підхід до кожного студента, а також розвиток у нього умінь творчого вирішення поставлених завдань і проблем. ГЕА має акредитацію Державної акредитаційної комісії, а також Національної акредитаційної ради з медичної освіти. 


Дорогі абітуріє​нти!
Навчання в університеті – це прекрасний період у житті молодої людини, яка робить перші кроки в дорослому житті. Університет дає велике почуття свободи, але, водночас, заохочує і зобов’язує взяти на себе відповідальність за власну долю. Вибір напряму навчання є важливим рішенням, яке істотним чином впливає на якість подальшого життя. Пропоную Вам в прийнятті цього важливого рішення розглянути освітні пропозиції Жешувського yніверситету.
 
Жешувський університет є найбільшим вищим навчальним закладом південно-східної Польщі – університетом, який в останні роки динамічно розвивається

Своє місце тут можуть знайти як люди, зацікавлені гуманітарними і суспільними науками, так і ті, хто хотів би познайомитися з сучасною апаратурою в фізичних, біологічних або біотехнологічних лабораторіях.

У нашому академічному співтоваристві Ви зустрінете багато відомих професорів, які одержали свій досвід в університетах всього світу, тут ви знайдете друзів і доброзичливих людей. 


ТЕХНІКУМ в м.Хелм  

Пропонує набір на навчання за слідуючими спеціальностями:
1.ПЕРУКАР
2.КУХАР
3.СЛЮСАР
4.МЕХАНІК-МОНТЕР МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ
5.МОНТЕР БУДІВНИЦТВА ТА ОЗДОБЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ У БУДІВНИЦТВІ
6.КРАВЕЦЬ
7.МАЙСТЕР ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ВЗУТТЯ
8.КОПТИЛЬНИК
9.ОПЕРАТОР ТОКАРНИХ МАШИН


Університет Фінансів та Управління у Варшаві  - недержавний учбовий заклад, який провадить свою діяльність відповідно до Закону з 27 липня 2005 року - «Про вищу освіту». Учбовий заклад засновано 8 травня 2001 р. і внесено до відповіднього реєстру вищих навчальних закладів Республіки Польща під № 143, який регламентується Міністерством Вищої Освіти і Науки Польщі.


 
Список ВНЗ
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2021* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz