Четвер, 20.01.2022, 16:07
 
Меню сайту
   

Block title
 
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
 

Пошук
 
 

 
Основні переваги вищої освіти в Польщі


 Польща приєдналася до Міжнародних норм класифікації освіти (ISCED) і уніфікувала свою систему освіти до світових стандартів.

1.1.1. Перевага перша - якість.

Система освіти в Польщі повністю інтегрована в Європейську, Болонську систему і впровадила Міжнародні норми класифікації освіти (ISCED).


Міжнародні норми (ISCED), на відміну від «нашої», перед`являє високі вимоги до ВНЗ, а саме:

• ВНЗ зобов`язані мати програми навчання студентів, як на польській, так і на англійській мові;


• ВНЗ повинні володіти прийнятою Європейською комісією матеріальною та методичною базою, а також висококваліфікованим професорсько-викладацьким штатом.


• ВНЗ зобов`язані бути прийняті в обов`язковому порядку в Європейську систему обміну студентів, щоб забезпечувати своїм студентам проходження навчання у відомих університетах Європи і світу (Англія, США, Канада, Німеччина, Франція, Іспанія, Італія, Австралія) мінімум 2 семестри за час навчання.


• Ці вимоги сприяли впровадженню в польських ВНЗ нових стандартів і методик навчання, спрямованих більше на практичне застосування студентами отриманих знань і забезпечили відповідність отриманої освіти потребам європейського ринку праці.


• Якість польської освіти підтверджують багаточисленні рейтинги ВНЗ Європи, які складені найбільш авторитетними європейськими виданнями, де польські ВНЗ розташовуються на досить високих місцях, чого не скажеш про «наші» ВНЗ, що займають позиції в самому кінці рейтингу, а «наші» дипломи не визнаються ні в жодній країні Євросоюзу.
1.1.2. Перевага друга - доступність і свобода

• Польща привертає до себе зручним розташуванням, схожістю мови і можливістю її швидкого вивчення, а головне невисокою вартістю навчання та проживання. По багатьом базовим спеціальностям вартість оплати за навчання нижча ніж в Україні, та за рахунок економії одного року навчання отримання європейського диплому за 3 роки. Студенти, які володіють «Картою поляка», мають право навчатись у державних ВНЗ БЕЗКОШТОВНО!

• Навчаючись у Польщі, студенти отримують Карту тимчасового проживання, яка дозволяє їм вільно без віз подорожувати по країнах Шенгену і перетинати польський кордон необмежену кількість разів.

Для студентів, які успішно навчаються і приймають активну участь у громадському житті та спорті, є можливість отримати стипендії з першого дня навчання (до 1500 злотих).

1.1.3. Перевага третя - перспектива і престиж.

Диплом польського ВНЗ визнається у всіх країнах Євросоюзу, в Росії, Білорусі, Україні та інших країнах СНД, а за час навчання студенти досконало опановують мінімум дві мови - польську та англійську (або іншу європейську мову). Це дає реальну можливість працевлаштуватися в Європі і значно збільшує конкурентноздатність на ринках праці в країнах СНД, оскільки випускники закордонних ВНЗ мають дуже великий попит у фірмах і організаціях з іноземним капіталом і великих корпораціях. Престиж такого працевлаштування очевидний - це незрівнянно більш високий рівень зарплати і відповідно рівень життя.

 
Список ВНЗ
   

Архів записів
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2022* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz