Четвер, 20.01.2022, 17:20
 
Меню сайту
   

Block title
 
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
 

Пошук
 
 

 
   
Навчальний заклад володіє сертифікатом ISO 9001:2000 в області навчання у системі вищого професійного навчання на які отримано дозвіл MENiS, інженерського навчання, а також виконання наукових дослідів. Сертифікат є визнаним голандською фірмою KEMA Quality.


Напрямки навчання


Адміністрація ( навчання І ступеня – бакалаврат)

Спеціальність: Європейська Адміністрація
Метою навчання на цьому факультеті є здобуття теоретичних і практичних знань щодо функціонування державних, самоврядних і господарських установ, а також юридичних і економічних основ ЄС. Студенти мають можливість вивчати дві іноземні мови: англійську та німецьку.
Студенти вивчають систему польського права (конституційне право, трудове законодавство, адміністративне право, кримінальне право). Отримують основні знання управління і політики ЄС.

Місця праці для випускників:
держадміністрація; органи місцевого самоврядування; інституції і організації, що співпрацюють з відповідними інституціями і організаціями ЄС (органи влади ЄС); підприємства по виробництву та наданню послуг в усіх галузях господарювання; освітні інституції; видавництва; засоби масової інформації; банки; страхові компанії; фірми фінансових послуг.
Навчання триває – 6 семестрів.
 
Економіка ( навчання І ступеня – бакалаврат)

Спеціальність: інформаційні системи в економіці
Спеціальність: фінансові стратегії і облік
Навчання на факультеті економіка дозволяє здобути широкі знання, які сприяють розумінню суспільно-економічних явищ та процесів в масштабах мікро- і макроекономіки а також в умовах глобалізації.
Випускник цього напрямку є підготовлений до проведення підприємницької діяльності, управління фінансами, бухгалтерського обліку, пізнає способи внутрішнього і зовнішнього фінансування підприємницької діяльності, способи реалізації стратегії фінансових змін. Студенти цього напрямку мають можливість вивчення двох іноземних мов: англійської і німецької.
Місця праці для випускників:
економічно-фінансові служби підприємств; фінансові інституції; банки; страхові компанії; управління митниці; власні фірми.
Навчання триває – 6 семестрів.
 
Будівництво ( навчання І ступеня – інженерське)

Студент цього напрямку отримає знання в сферах: загального будівництва, засад конструювання і проектування об’єктів, проектування і виконання монтажу, матеріалознавства, механіки будівлі і грунтів, комунікаційного будівництва, технології, економіки і організації будівництва, будівельного права, сучасних інформаційних технік та технік програмування, складання кошторисів, основ управління фірмою.
Місця праці для випускників:
будівельні фірми та компанії; конструкторські бюро; бюро проектування; власні виконавчі фірми; фірми будівельного посередництва; промисловість будівельних матеріалів; органи держадміністрації і органи місцевого самоврядування, пов’язані з будівництвом і архітектурою.
Навчання триває – 7 семестрів.
 
Фізіотерапія

навчання І рівня – бакалаврат, ІІ рівня –магістратура)
Фізіотерапія - це галузь медицини, що динамічно розвивається. Це метод лікування, що включає: лікування рухом, тобто кінезитерапію; масаж і фізіотерапію, тобто лікування за допомогою фізіологічних засобів (лазер, магнітне поле, електричне поле) в загальному процесі лікування. Студент отримає знання щодо рекомендацій і протипоказань виконання конкретних фізіотерапевтичних процедур, щодо праці з неповносправними хворими, щодо відновлення і підтримки справності осіб різного віку.
Місця праці для випускників:
обласні і місцеві лікарні; санаторії; оздоровчі осередкі; спортивні клуби; фізіотерапевтичні кабінети; будинки суспільної допомоги; будинки дитини; приватні кабінети.
Навчання триває – І рівень бакалаврат - 7 семестрів,
магістратура - 4 семестри
 
Педагогіка (навчання І ступеня – бакалаврат)

Спеціальність : Суспільна профілактика і ресоціалізація
Напрямок навчання займається обширною проблематикою виховання дітей і молоді, проблематикою ресоціалізації та суспільної підтримки. Студенти пізнають біомедичні, соціопсихологічні, антропологічні і аксіологічні основи процесу соціалізації і виховання; основи протидії суспільним патологіям. Пізнають історію і теорію виховання, сучасні напрямки в педагогіці. Пізнають методологію суспільної педагогіки і педагогіки праці.
Місця праці для випускників:
дитячі садочки, школи, інтернати; колонії для неповнолітніх; карні заклади; педагог-психолог; центри суспільної допомоги; інституції, які допомагають знедоленим та бідним.
Навчання триває – 6 семестрів
 
Медсестринська справа (навчання І ступеня - бакалаврат)

Медсестра/медбрат в системі сучасного навчання є підготовлена/ний до виконання наступних функцій: терапевтичних, рятівничих, реабілітаційних, профілактичних, виховавчих, опікунських та пропагуючих здоров’я. Навчання на цьому напрямку охоплює три групи предметів: предметів загального навчання (анатомія і фізіологія людини, англійська мова, інформатика і тп.), предметів основного навчання та спеціалізованих предметів (професійні методи догляду при хірургічних, неврологічних, гінекологічних захворюваннях і т.п.)
Місця праці для випускників:
державні та приватні заклади охорони здоров’я; інституції навчання і виховання; осередки медслужби; санаторії; догляд за пацієнтом вдома.
Навчання триває – 7 семестрів
 
Логістика* (навчання І ступеня - бакалаврат)

Мета вивчення дисципліни- засвоєння основ теорії логістики як вирішального фактору оптимізації і ефективності управління економікою на мікро- та макрорівнях в сучасних умовах, оволодіння методичним інструментарієм прийняття логістичних рішень у постачанні, виробництві та збуті, у сфері переміщення та управління запасами, узагальнення зарубіжного досвіду формування логістичних систем для його творчого використання в діяльності підприємств. * Набір на навчання буде проводитись після отримання згоди міністра Освіти Польщі

Студент цього напрямку отримає знання в сферах: математики, статистики, управління товарами і послугами, економіки транспорту, логістика продукції і дистрибуції.
Місця праці для випускників:
торговельні компанії, логістичні центри, компанії автомобільного і залізничного транспорту, регіональні та місцеві органи управління економічним розвитком, приватні фірми широкого профілю.
Навчання триває - семестрів 6

НАВЧАННЯ І СТУПЕНЯ «БАКАЛАВРАТ» – триває 6 або 7 семестрів й закінчується захистом дипломної роботи та здобуттям титулу бакалавра.
НАВЧАННЯ І СТУПЕНЯ «ІНЖЕНЕРСЬКЕ» – триває 7 семестрів й закінчується захистом дипломної роботи та здобуттям титулу інженера.
НАВЧАННЯ ІІ СТУПЕНЯ «МАГІСТРАТУРА» – триває 4 семестри й закінчується захистом дипломної роботи та здобуттям титулу магістра. Розпочати таке навчання може особа по закінченню навчання І ступеня.
Стаціонарна форма навчання – заняття від понеділка по п’ятницю.
Студенти з України можуть навчатись тільки в стаціонарній формі.
 
МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАТИ

УМіА в рамах навчання пропонує своїм студентам окрім диплому бакалавра і магістра здобуття додаткових кваліфікацій, підтверджених сертифікатами відомих мовних й інформаційних організацій. Завдяки цим сертифікатам випускник збільшує свої шанси на здобуття цікавої й добре оплачуваної праці.

 

 
Список ВНЗ
   

Архів записів
   

Статистика
   

 
 
Copyright MyCorp © 2022* konstrukcja ZeroParking * Безкоштовний хостинг uCoz